VIII Integracyjny Piknik "Bądźmy Razem" 2010

W dniu 22 czerwca 2010 roku na pl. B. Głowackiego zorganizowaliśmy VIII Piknik Integracyjny "Bądźmy Razem". Współorganizatorami pikniku byli Warsztat Terapii Zajęciowej przy Parafii MBNP w Tarnobrzegu oraz Gmina Tarnobrzeg, która dofinansowała imprezę. To integracyjne spotkanie w centrum miasta było okazją do bycia razem i wzajemnej wymiany doświadczeń pomiędzy zaproszonymi gośćmi, jak i mieszkańcami miasta.


Więcej opisów i zdjęć w rozwinięciu.

 

Podczas pikniku zorganizowaliśmy zbiórkę publiczną, której celem była pomoc osobom niepełnosprawnym, uczestnikom terapii w Warsztacie Terapii Zajęciowej przy Parafii MBNP w Tarnobrzegu, poszkodowanym w powodzi w 2010 roku.

Troje osób niepełnosprawnych ze wspomnianego warsztatu przeprowadziło kwestę na pl. B. Głowackiego, zbierając datki od spotkanych osób do trzech puszek kwestarskich. Zgodnie z zezwoleniem nr So.v.5022/15/10 z dnia 09.06.2010r., wydanym decyzją prezydenta miasta Tarnobrzeg, zebrano łącznie 303,38zł i przekazane zostały na ręce kierownika Warsztatu, Cezarego Jakubika.

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com