Działalność w sferze integracji społecznej

Zapraszamy na IX Piknik Integracyjny "Bądźmy Razem" 2011

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta w piątek, 3 czerwca 2011 roku, na pl. B. Głowackiego, na którym w godzinach 0d 10 do 14 odbędzie się IX PIKNIK INTEGRACYJNY "BĄDŹMY RAZEM" pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega Norberta Mastalerza.

Podczas pikniku na scenie prezentować się będą zespoły z ośrodków rehabilitacyjno-edukacyjnych z Tarnobrzega, a także dzieci i młodzież z tarnobrzeskich przedszkoli i szkół. Dla chętnych przygotowane są konkursy z nagrodami, w tym konkursy sportowe i konkursy wiedzy. Funkcjonował będzie także grill i bufet ciastkarski. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Hasło na jutro, to "Integracja". Bądźmy Razem w piątek na placu Głowackiego.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

VIII Integracyjny Piknik "Bądźmy Razem" 2010

W dniu 22 czerwca 2010 roku na pl. B. Głowackiego zorganizowaliśmy VIII Piknik Integracyjny "Bądźmy Razem". Współorganizatorami pikniku byli Warsztat Terapii Zajęciowej przy Parafii MBNP w Tarnobrzegu oraz Gmina Tarnobrzeg, która dofinansowała imprezę. To integracyjne spotkanie w centrum miasta było okazją do bycia razem i wzajemnej wymiany doświadczeń pomiędzy zaproszonymi gośćmi, jak i mieszkańcami miasta.


Więcej opisów i zdjęć w rozwinięciu.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Więcej…

 

VII Integracyjny Piknik "Bądźmy Razem" 2009

Wspólnie z Gminą Tarnobrzeg oraz Warsztatem Terapii Zajęciowej przy Parafii MBNP w Tarnobrzegu, przy wsparciu Tarnobrzeskiego Domu Kultury zorganizowaliśmy VII INTEGRACYJNY PIKNIK „BĄDŹMY RAZEM”. Impreza odbył się 28 maja 2009 roku, na pl. Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu. W pikniku wzięły udział zaproszone ośrodki zajmujące się rehabilitacją, rewalidacją i edukacją osób niepełnosprawnych, zarówno dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych z Tarnobrzega i okolicznych miejscowości.

Pełny tekst oraz galeria zdjęć w rozwinięciu artykułu.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Więcej…

 

VI Integracyjny Piknik "Bądźmy Razem" 2008

W dniu 18 września 2008 roku zorganizowaliśmy we współpracy z Urzędem Miasta Tarnobrzeg oraz Warsztatem Terapii Zajęciowej przy Parafii MBNP w Tarnobrzegu, i przy wsparciu Tarnobrzeskiego Domu Kultury oraz sponsorów prywatnych VI INTEGRACYJNY PIKNIK „BĄDŹMY RAZEM”, który odbył się jako impreza plenerowa na pl. Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu.

Piknik odbył się z udziałem zaproszonych ośrodków zajmujących się rehabilitacją, rewalidacją i edukacją osób niepełnosprawnych, zarówno dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych z Tarnobrzega i okolicznych miejscowości.

 

Więcej zdjęć i opisów w rozwinięciu.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Więcej…

 

V Integracyjny Piknik "Bądźmy Razem" 2007

We współpracy z Urzedem Miasta Tarnobrzeg oraz Warsztatem Terapii Zajęciowej przy Parafii MBNP w Tarnobrzegu, przy wsparciu Tarnobrzeskiego Domu Kultury i sponsorów prywatnych stowarzyszenie nasze zorganizowało V INTEGRACYJNY PIKNIK „BĄDŹMY RAZEM”. Piknik odbył się 05.06.2007 roku, jako impreza plenerowa na pl. Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu. W imprezie udział wzięli zaproszone ośrodki zajmujące się rehabilitacją, rewalidacją i edukacją osób niepełnosprawnych, zarówno dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych z Tarnobrzega i okolicznych miejscowości.

Więcej opisów i zdjęć w rozwinięciu artykułu.

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Więcej…

 

IV Piknik Integracyjny "Bądźmy Razem" 2006

Dnia 05 czerwca 2006 roku na pl. B. Głowackiego w Tarnobrzegu odbył się IV Piknik Integracyjny "Bądźmy Razem", zorganizowany przez Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Pomocy i Rozwoju, a dofinansowany przez Urząd Miasta w Tarnobrzegu. Piknik był okazją do prezentację środowiska osób niepełnosprawnych, ich twórczości artystycznej, kulturalnej oraz aktywności sportowej. Był także okazją do integracji osób niepełnosprawnych ze społecznością naszego miasta.

 

 

Więcej opisów i galeria zdjęć w rozwinięciu.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Więcej…

 

III Integracyjny Piknik "Bądżmy Razem" 2005

We współpracy z Warsztatem Terapii Zajęciowej przy Parafii MBNP w Tarnobrzegu, przy wsparciu sponsorów prywatnych i samorządu terytorialnego tj. Gminy Tarnobrzeg, zorganizowaliśmy III INTEGRACYJNY PIKNIK „BĄDŹMY RAZEM”, który odbył się w czerwcu 2005 roku, jako impreza plenerowa na pl. Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu. W imprezie wzięło udział kilkanaście zaproszonych ośrodków, zajmujących się rehabilitacją, rewalidacją i edukacją osób niepełnosprawnych, zarówno dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych z Tarnobrzega i okolicznych miejscowości.

 

fot.: Robert Chrząstek

 

Więcej zdjęć i opisów w rozwinięciu.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Więcej…